- Nieuw

Zapf, BABY Born - Emma, 43cm
Emma is nu verkrijgbaar in een nieuwe outfit en met 10 accessoires om thuis mee te spelen. Ze komt ook met haar magische bord: als je water op het inzetstuk in het bord giet, verschijnen er heerlijke gerechten dankzij de watermagie, waardoor etenstijd nog leuker wordt. Na het spelen met eten (met water) of drinken, kun je haar op haar potje zetten en op haar buikje drukken, waarna haar ontlasting verschijnt. Als Emma water uit haar flesje drinkt, kan ze zelfs huilen en moet ze zachtjes getroost worden. De magische speen helpt hierbij: draai hem 180 graden en haar ogen gaan open of dicht. Draai hem nog een keer en het tegenovergestelde gebeurt. Als je haar in haar wiegje legt, sluit ze haar ogen zelfs zonder speen.
Maar Emma kan nog veel meer: ze is superflexibel en kan zelfs mee in bad, want ze droogt nu nog sneller: om de pop na het spelen goed schoon te maken, kan haar been worden verwijderd voor een grotere opening. Hierdoor kan water veel gemakkelijker weglopen.
Voor nog meer creatief speelplezier wordt Emma geleverd met haar flesje, speen, bordje, lepel, maaltijden en potje, evenals een luier, haar geboorteakte en twee vriendschapsarmbandjes – voor een lange en liefdevolle vriendschap tussen kind en pop.